دستگاه آب چسب

قطعا بسته بندی کارتن با چسب های کاغذی را دیده اید، جالب است بدانید که این چسب های کاغذی توسط دستگاه های برش آب چسب تهیه می شوند. دستگاه آب چسب با وزنی سبک و کارکردی آسان جهت استفاده در ادارات به خصوص ادارت پستی و خدمات ارتباطی می باشد. این دستگاه در مدل های مختلف دستگاه آب چسب برقی، دستگاه آب چسب رومیزی و ... موجود می باشد.

انواع دستگاه برش آب چسب

دستگاه برش آب چسب دستی: این دستگاه دارای مخزن آب یک لیتری، برس یا قلموی مخصوص و تیغه استیل می باشد. تمامی مراحل کار توسط اپراتور انجام میگیرد. 

دستگاه برش آب چسب برقی: دستگاه آب چسب برقی قابل استفاده با برق 220 ولت می باشد. دارای هیتر، رطوبت دهی مناسب و مایع مورد استفاده آن آب است. 

دستگاه برش آب چسب رومیزی: دستگاه آب چسب رومیزی با رنگ بدنه استاتیک، قابل شستشو و دارای مخزن آب ثابت و پلاستیکی و عرض 6 تا 10سانتیمتیری است. 

در مدل دستی تمامی مراحل توسط اپراتور انجام میگیرد اما در مدل برقی یا اتوماتیک همه مراحل توسط دستگاه انجام شده و فقط اپراتور چسب کاغذی را از دستگاه بردارد و بر روی بسته بچسباند. در مدل برقی یا اتوماتیک اندازه ای از چسب کاغذی را که نیاز است برای بسته بندی بریده شود تعیین می شود.

تفاوت دستگاه برش آب چسب دستی و برقی در این است که برش آب چسب برقی سرعت بالایی دارد و موجب افزایش بهره وری کار می شود.

 

انواع دستگاه برش آب چسب

 

استعلام قیمت دستگاه آب چسب

 

کاغذ آب چسب

در اصل آب چسب نوار کاغذی می باشد که یک طرف آن از چسب پوشانده شده است که با گذاشتن نوار کاغذی در در دستگاه برش آب چسب و پر کردن مخزن آب دستگاه برش آب چسب، این دستگاه شروع به خیساندن نوار چسب کاغذی میکند تا نوار چسب آماده استفاده شود. کاغذ های آب چسب معمولا در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود هستند و این تفاوت رنگ تاثیری در مقاومت و کارآیی دستگاه ندارد. همچنین نوارهای کاغذی به صورت رولی در عرض و متراژ و ضخامت مختلفی وجود دارد.
نوار چسب های کاغذی در دو مدل با کیفیت بالا و با کیفیت معمولی موجود است. تشخیص کیفیت ها از روی ظاهر نیز ممکن است به این صورت که کاغذ آب چسب با کیفیت بالا طرح شطرنجی دارد اما کاغذ آب چسب با کیفیت معمولی طرحی کاملا ساده دارد.

موارد مصرف کاغذ آب چسب

- بسته بندی و پلمپ کارتن و بسته های کاغذی
- شاسی کشی
- استفاده در کارهای هنری

 

کاغذ آب چسب

 در فایل های زیر نیز می توانید کاتالوگ عکس و مشخصات انواع دستگاه های برش آب چسب را مشاهده نمایید. 

دستگاه برش آب چسب برقی قابل کنترل

دستگاه برش آب چسب برقی قابل کنترل

دستگاه برش آب چسب رومیزی

دستگاه برش آب چسب رومیزی

دستگاه برش آب چسب دستی

دستگاه برش آب چسب دستی

دستگاه برش آب چسب برقی

دستگاه برش آب چسب برقی

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر