تسمه بسته بندی

بسته بندی در صنایع مختلفی از حمل تجهیزات صنعتی بزرگ و کوچک تا الوار و ... مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل، امروزه انواع مختلفی از ازبزارآلات و تسمه بسته بندی در بازار وجود دارد. برای اینکه این بسته بندی مستحکم باشد تا در حین جابجایی به کالا خسارت وارد نشود به  تسمه بسته بندی می باشد. تسمه بسته بندی نیاز است. برای استفاده از تسمه بسته بندی نیاز به دستگاه تسمه کش دارید تا تسمه های بسته بندی را فیکس کند. از تسمه بسته بندی برای کالاها در ابعاد مختلف می توان استفاده کرد. تسمه های بسته بندی در رنگ های مختلف و از جنس پلاستیک می باشند. استحکام تسمه بسته بندی از اهمیت بالایی برخوردار است. تسمه بسته بندی باندتکس با کیفیت بالا و هزینه مناسب انتخاب مناسبی برای استفاده در صنایع بسته بندی می باشد.

تسمه بسته بندی به صورت دستی با یک ابزار دستی و یا به طور اتوماتیک و با استفاده از یک ماشین تسمه کش انجام می‌ شود. در هر دو مورد، یک نوار یا تسمه در اطراف محصول بسته و انتهای بند در اطراف محصول یا بسته سفت شده و اضافات آن جدا می شود.

 

تسمه بسته بندی باندتکس

 

انواع تسمه بسته بندی

تسمه بسته بندی در دو نوع پلاستیکی و فلزی موجود می باشد برای انتخاب هر یک از این تسمه ها باید به این نکته توجه داشته باشید که این تسمه ها را برای چه نوع بسته بندی نیاز دارید. زیرا نوع مقاوت تسمه ها، طول آنها و کشش تسمه ها اهمیت بسیاری دارد. کشش تسمه ها از این جهت اهمیت دارد که اگر یک تغییر در حین جابجایی رخ دهد کشش تسمه ها از آسیب رسیدن به بسته ها جلوگیری می کند.

 

تسمه بسته بندی فلزی

فلز فولاد یکی از مستحکم ترین و پرکاربردترین ماده موجود می باشد. تسمه بسته بندی فلزی با مقاومت بالا برای بسته بندی بسته های بسیار سنگین مانند تجهیزات صنعتی، مصالح ساختمانی، حلقه های فولادی و ... مورد استفاده قرار میگیرد. تسمه بسته بندی فلزی به کمک دستگاه تسمه کش بسته ها را بسته بندی و نقاط اتصال آنها را به ثابت می کند.

 

ویژگی های تسمه بسته بندی فلزی

- تحمل دمای بالا
- مناسب بسته بندی در سایزهای بزرگ
- مقاومت در برابر اشعه uv  

 

تسمه بسته بندی فلزی و پلاستیکی

 

تسمه بسته بندی پلاستیکی

جنس این نوع تسمه از پلی استر و پلی پروپیلن است و در ابعاد و مقاومت های مختلف موجود می باشد. تسمه بسته بندی پلاستیک برای بسته بندی کاغذ، تخته و الوار و .... در صنایع مختلف کوچک و بزرگ برای بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف استفاده کرد. برای استفاده از تسمه بسته بندی پلاستیکی به صورت دستی یا با کمک یک دستگاه تسمه کش می توانید محصولات خود را بسته بندی کنید.

تسمه بسته بندی فلزی

تسمه بسته بندی فلزی

تسمه بسته بندی پلاستیکی

تسمه بسته بندی پلاستیکی

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر