دستگاه تسمه کش پرتابل شارژی

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد دستگاه تسمه کش پرتابل شارژی بپردازیم. در صورتی که به دنبال خرید تسمه کش پرتابل شارژی هستید یا می خواهید در مورد این نوع از دستگاه، اطلاعاتی را بدست آورید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. به منظور آماده سازی کالاهای مختلف، یکی از مهمترین بخش ها بسته بندی است برای حفظ سلامتی و راحتی در حمل و نقل استفاده از دستگاه های تسمه کش اهمیت بسزایی دارد.

به طور کلی دستگاه های تسمه کش در دو نوع قابل طبقه بندی هستند:

  • دستگاه تسمه کش پرتابل: این نوع از دستگاه توسط اپراتور قابلیت حمل شدن دارند که از انواع مختلف آن می توانیم به دستگاه های بادی، دستی و دستگاه تسمه کش پرتابل شارژی اشاره داشته باشیم.
  • دستگاه تسمه کش میزی: این نوع از دستگاه های تسمه کش، از نوع برقی هستند که شامل دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند.

یکی دیگر از معیارهایی که برای دسته بندی این نوع از دستگاه وجود دارد با توجه به جنس تسمه مورد استفاده است که بر این اساس در دو نوع دستگاه تسمه کش پلاستیکی و فلزی دسته بندی می شوند.

 

- معرفی دستگاه

همانطور که گفته شد یکی از انواع این دستگاه ها، دستگاه تسمه کش پرتابل شارژی است که به دستگاه قابل حمل شارژی نیز معروف است این دستگاه سبک است و اپراتور به آسانی می تواند آن را حمل کند. جنس تسمه ای که در این نوع از دستگاه استفاده می شود از نوع پلاستیکی PP و PET  است.
 فرآیند انجام تمامی اقدامات در این نوع دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود یعنی مواردی از قبیل؛ کشش، اتصال و قطع تسمه ها توسط دستگاه صورت می گیرد به همین دلیل بسته بندی با آن آسان است و سبب افزایش سرعت تسمه کشی نیز می شود.

 

تماس با کارشناسان

 

- قدرت کشش دستگاه

دستگاه تسمه کش قابل حمل شارژی، از لحاظ کشش تسمه یک دستگاه قوی محسوب می شود به همین دلیل است که بسیار پرطرفدار است میزان کشش دستگاه با استفاده از پنل دیجیتالی که وجود دارد تنظیم می شود.
از مزیت های مهم این دستگاه قابل حمل شارژی این است که در جاهایی که تجهیزات کافی وجود نداشته باشد قابلیت استفاده دارد. در صورتی که به برق دسترسی نداشته باشید نیز می توانید با خیال آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

- کاربرد

از دستگاه قابل حمل شارژی می توان به سهولت در بسیاری از بسته بندی ها استفاده کرد. این دستگاه توانایی کار در سطوح دایره ای و سطوح تخت را دارد و برای بسته بندی قطعات بزرگ از جمله سنگ، کاشی، پالت، چوب و کاغذ می توانید از آن استفاده کنید و محدودیتی برای آن متصور نیست.

 

- مشخصات فنی

- ساخت: کشور سویس

- قابل حمل با باطری قابل شارژ

- دارای ۲ باطری  و یک شارژر

- وزن: ۴ کیلو 

- نوع جنس تسمه: PET - PP، قابلیت کشش سایز ۱۶ و ۱۹ میلیمتر

 - قابلیت بسته بندی بسته های بزرگ و کوچک و قابلیت پرتابل

 - کاربرد وسیع در صنایع مختلف جهت بسته بندی و تسمه کشی افقی و عمودی (بسته بندی پالت -سنگ و کاشی- چوب -کاغذ و…)

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت ها و شرایط خرید دستگاه با شماره ۰۹۱۲۰۸۸۱۸۵۴  تماس بگیرید.

 دستگاه تسمه کش شارژی

 

 

 

برای مشاهده کار با دستگاه تسمه کش پرتابل شارژی بر روی ویدئو زیر کلیک کنید. همچنین برای مشاهده فایل معرفی بخش های مختلف دستگاه به پایین صفحه مراجعه نمایید.

 

 

 

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر